O nas

Firma KLIF Sp. z o.o. koncentruje się na tworzeniu oprogramowania dla lecznictwa i farmacji. Zasięgiem obejmuje teren całego kraju, choć większość klientów znajduje się w centralnej i wschodniej części kraju. Wieloletnie doświadczenie w budowie systemów informatycznych dla lecznictwa i farmacji stawia produkty firmy wysoko w ocenach użytkowników. Potwierdza to wdrożony pod koniec 2008 roku certyfikat ISO 9001: 2000, mający na celu nieustanne podnoszenie jakości usług świadczonych dla dotychczasowych i potencjalnych klientów. Oznacza to, że działania firmy są usystematyzowane i świadczone na wysokim poziomie jakości.

Firma stawia na największy kapitał jakim są ludzie, którzy ją tworzą. Ich doświadczenie praktyczne i wiedza teoretyczna nabyta na lubelskich wyższych uczelniach stanowi solidny fundament działalności. Łatwość komunikacji, otwartość, profesjonalizm oraz duże zaangażowanie są największym atutem. Na wiedzę teoretyczną i praktyczną nakładają się najnowocześniejsze metody zarządzania projektami a wszystko uzupełniają najnowocześniejsze narzędzia stosowane w projektach.

Przykładem praktycznym wykorzystania zasobów firmy KLIF Sp. z o.o. jest zrealizowany dla OPDF program lojalnościowy MaxMedicum, który został uhonorowany złotym laurem konsumenta 2008.

W dorobku firmy znajdują się produkty informatyczne z dziedziny medycznej takie jak: Przychodnia Internetowa, Przychodnia Lekarza POZ, Przychodnia Specjalistyczna, Programy rozliczeniowe kontraktów NFZ, Programy do zarządzania taborem medycznym i wiele mniejszych modułów pomocniczych. Z dziedziny farmacji natomiast mamy w swojej ofercie programy adresowane do Aptek Szpitalnych wraz z modułami przetargowymi, program do zbierania danych z aptek otwartych i do zarządzania promocjami producentów leków.