Referencje

Firma KLIF Sp. z o.o. istnieje na rynku informatycznym od 1998 roku. Dynamika i innowacyjność wyróżniają Firmę w tworzeniu oprogramowania dla lecznictwa i farmacji. Od początku działalności KLIF Sp. z o.o. wdrożyła systemy informatyczne w ponad 80 aptekach otwartych i 50 aptekach szpitalnych na terenie całej Polski. Systemy do zarządzania placówkami służby zdrowia funkcjonują w ponad 100 przychodniach zarówno specjalistycznych jak i podstawowej opieki zdrowotnej. Dużym sukcesem dla Firmy było zbudowanie kompleksowego systemu do obsługi hurtowni farmaceutycznych, który został wdrożony w 5 przedsiębiorstwach. Do największych odbiorców oprogramowania w tym zakresie zaliczamy:

  • Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych w Warszawie,
  • Centrum Medyczne Luxmed w Lublinie.
  • BIOMED w Lublinie,
  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie,
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie,

Przez ostatnie 6 lat działalność Firmy KLIF skoncentrowana była na najnowszych technologiach opartych o systemy łączności internetowej. W krótkim czasie opracowany i wdrożony został system sprzedaży internetowej w hurtowniach farmaceutycznych Lubfarm S.A. i Medicare Sp. z o.o. Dzięki temu wdrożeniu hurtownie, osiągnęły kilkukrotnie większą efektywność sprzedaży w porównaniu z produktami konkurencyjnymi. Na bazie wieloletnich doświadczeń w farmacji opracowany został system dla przed-hurtu, który został wdrożony w sieci hurtowni zrzeszonych w Organizacji Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A. System ten, jako jedyny w Polsce pozwala kompletować zamówienia z hurtowni farmaceutycznych i rozdzielać je na zamówienia do odpowiednich dostawców a następnie po dostarczeniu towaru, rozdział wg uprzednich zamówień, realizując w ten sposób system dostaw JIT.

Największym osiągnięciem dla Firmy w 2006 roku było wdrożenie systemu lojalnościowego MaxMedicum. Jest to ogólnopolski program prozdrowotny, realizowany na terenie całej Polski przez sieć Aptek "Apteka Bliska Sercu". Swoim zasięgiem program MaxMedicum skupia ponad 500 aptek na terenie centralnej i południowej Polski, obsługując przy tym ponad 1000 000 klientów.

Wieloletnie doświadczenie Firmy KLIF w budowie systemów informatycznych dla lecznictwa i farmacji stawia tworzone przez nią produkty wysoko w ocenach użytkowników. A najnowsze wdrożenia systemów internetowych dla farmacji świadczą o perfekcyjnym opanowaniu najnowszych technologii informatycznych i gwarantują klientom sukces wspólnego wdrożenia.

Obecnie realizujemy największy projekt, którego zakończenie zaowocuje powstaniem gotowego do wdrażania w 2010 roku systemu magazynowego opartego na najnowocześniejszych technologiach. Funkcjonalności systemu przewidziana jest dla wszystkich podmiotów realizujących dostawy środków farmaceutycznych i medycznych począwszy od producenta aż do końcowego ogniwa w łańcuchu dostaw do odbiorcy końcowego.